Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy zdrowie podupada...
No i musiałem wyskoczyć z nowym tematem, bo do "Pięknych i zdrowych" nijak nie pasuje. Od paru dni pobolewają mnie jakoś żebra z jednej strony. Myślałem że "Bóg dał - Bóg weźmie" i samo przejdzie, ale nie przechodziło, a z wczoraj na dzisiaj noc musiałem przespać na siedząco, bo leżeć się nie dało, mimo jojnta i tabletki przeciwbólowej. Rano podczas kąpieli zauważyłem, że kiedy naleję dużo wody do wanny, to mogę spać na leżąco, ale ile można w wannie?
Nie jestem grymaśny i nie mam nic przeciwko spaniu na siedząco, ale mój tyłek się buntuje, a poza tym już dzisiaj odczuwałem frajdę na samą myśl o pospaniu na leżąco. Może gdybym był nocnym stróżem, to organizm by się przyzwyczaił, a tak to kicha. Sad  Dzisiaj czeka mnie kolejna noc przesiedziana. Zbyt mocno nie musicie współczuć, bo fotel  mam boski. Ale ja zwykle sypiam na boku, a teraz nie da się. Sad

No dobra,  możecie troszku powspółczuć, będzie lżej. Smile
Odpowiedz
Wspol-czuje, wspol- czuje Ci, mam nadzieje, ze pomoglo. 
Dlaczego w tych emotkach nie ma normalnego smajlika?!!
Usmiechem do mnie mow.
Odpowiedz
Może w sprawach zdrowotnych nie wypada?  Undecided

Ale cieszę się,, że "zmartwychwstałaś" i znów Cię widzę. Tongue

A co miało mi pomóc? (miałem od tego zacząć, ale zapomniałem). To podobno musi samo przejść, trzeba cierpieć i czekać. Jutro pójdę do domowego, poproszę o morfinkę na 2-3 tygodnie. Sad
Odpowiedz
Ja jestem caly czas zmartwychwstana, no myslalam, ze moze moje wspolczucie troszke pomoze,  duzo zdrowka i mniej bolu, zycze.
Usmiechem do mnie mow.
Odpowiedz
Teoretycznie może i cały czas jesteś w gronie żywych, ale skąd mam o tym wiedzieć? - Na forum jakbyś ducha wyzionęła. Ale wszystko dobre co się dobrze kończy. Za współczucie dzięki, będzie lżej mam nadzieję. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora