Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy PiS zostanie u wladzy?
Do tej pory bylem przekonany, ze tak ale po ostatnich posunieciach Kaczora zaczynam miec watpliwosci.
Kaczor sypnal gotowka: 500+ takze na pierwsze dziecko a ostatnio: 13-tka dla emeryta.
W ten sposob na PiS zaglosuja wszystkie rodziny wielodzietne i wszyscy emeryci.
A o demokracje pies z kulawa noga sie nie zapyta....
Odpowiedz
Nie wszyscy emeryci zagłosują na PiS. Znam emerytów anypisowskich, że nawet jeśliby mieli stracić, to na PiS głosu nie oddadzą.
Ja się pozwolę zapytać na kogo głosować, bo na kogo nie głosować, to wszyscy wiedzą. Big Grin
Do demokracji trzeba dorosnąć, a jeśli nie, to trzeba czasem wziąć za mordę.
Mnie "rybka", sam muszę się o siebie martwić, bo w "dobrodziei" w rządzie nie wierzę. Wink
Odpowiedz
[Obrazek: 52551327_2055135681207793_20426236793255...e=5CECEB23]
Usmiechem do mnie mow.
Odpowiedz
Miecznik,
na kogo glosowac? Odpowiem szczerze: na nikogo.
Nie widze zadnej partii ktorej mozna z czystym sumieniem powierzyc odpowiedzialnosc za kraj.
Jesli jednak chcesz miec poczucie spelnienia obywatelskiego obowiazku glosuj na Kukiz15.
Ci i tak nie dojda do wladzy, nic nie zepsuja ale i nic nie naprawia.

A Ty bedziesz mogl spac spokojnie bo zaglosowales.
Glosuj na Kukiz`15.
Odpowiedz
Nie chodzę na wybory. Byłem raz, czy dwa, na samym początku transformacji. Teraz nie chodzę. Za prostakiem Kukizem zdecydowanie nie przepadam, wolałbym na Nowoczesną głosować, czy Wiosnę tego pedzia. Smile

Nie, nie!... Doczytałem i będę głosował na lisa Witalisa! Niech żyje lis Witalis! Smile
Odpowiedz
Niech szelma żyje !!  Big Grin
Usmiechem do mnie mow.
Odpowiedz
Zbliżają się nowe wybory i ja tradycyjnie na nie nie pójdę, żeby ręki (ani mojego głosu!) do tego co będzie - nie przykładać. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora