Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prognozy pogody i nie tylko.
Jak w temacie.
Pogoda, jej zmiany, wahania.
Prognozy na dzisiaj, na jutro, na lato i na Sylwestra.
A takze ocieplenie klimatyczne i jego skutki dla nas wszystkich.
Odpowiedz
Dzisiaj mi się śniło, że już w lutym nasz strumyk wysechł.
Ale to to nic. Pewien Niemiec na polu przed naszym domem zrobił parę lat temu stok narciarski. Kupił nawet armatki śnieżne, ratraka, oświetlił stok - tylko od kilku lat śniegu nie ma i temperatury na plusie. Może moderator mógłby coś zainterweniować w sprawie tego stoku i mojego strumyka?
Odpowiedz
Jaki moderator?
Mamy tutaj czterech czy pieciu !!!
Odpowiedz
Chyba pomyliło mi się. Trzeba wyżej, do administratora! Fabek może nie mieć możliwości, ale ten tajemniczy Chińczyk może mieć kontakty i układy...
Odpowiedz
Dzisiaj wieje do nas znad Bawarii i Węgier. Podobno ma być u nas teraz 28°C, a sprawdzałem na dwu termometrach w cieniu i jest 31°C, a przecież u nas dużo zieleni, wilgoć. Za to widziałem że w Basrze (Irak) mają dzisiaj 50°C! No to nie stara się o nich Allach, oj nie stara. Wieczorem może popadać na południu Bawarii.
Odpowiedz
No właśnie wieje dzisiaj jakby się kto powiesił.
Kwadrans po 17.00 i 24 stopni.
Odpowiedz
Ale dzisiaj w nocy wiatr zacznie wiać z północy i jutro będzie chłodno. Wink
Odpowiedz
U nas tak trochę bokiem przeszła przed chwilą burza. To taki burzowy front aż na południe Bawarii. To widziałem, ale komarów nikt nie zapowiadał, a wylęgło się ich, albo nawiało do nas tego tatałajstwa nieprzyzwoicie dużo.
Odpowiedz
Jeśli interesuje kogoś prognoza pogody i jej obserwacja, to polecam stronę:

https://www.windy.com/
Odpowiedz
Super!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora