Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banki - te lepsze i te słabsze.
App na Handy, z ktorego mozna obslugiwac tranzakcje bankowe, czyli programm do zainstalowania na smartfonie. Nie wiem, jak to po polsku.
Odpowiedz
Aaaa, rozumiem. Smile
Odpowiedz
Aplikacja.

Nota bene App czyli Application to angielski wyraz, ktory sie w Niemczech zadomowil.
Po niemiecku to Anwendung.
Odpowiedz
Aaa!... No to dlateo go nie znam, bo po angielsku! Sad
Anwendung no to ja, klar!...
Odpowiedz
Nowinki o Deutsche Bank i interesach z Trumpem:

https://www.msn.com/de-de/finanzen/top-s...li=BBqg6Q9

Jak sie jeszcze okaze, ze przyczynili sie do wyboru Trumpa chocby przez udzielanie mu podejrzanych kredytow, to koniec swiata!

A teraz chca sie fuzjonowac z innym od lat chronicznie zagrozonym plajta bankiem, ktory istnieje jeszcze tylko dzieki panstwowemu wsparciu swego czasu - Commerzbank (tak apropos, to Comdirekt jest Tochter Commerzbank).  Ci tez lubia zarabiac na praniu Schwarzgeld z roznych zrodel oraz wspomaganiu interesow czerpiacych zyski z podatkowych manipulacji (Cum-Cum i Cum-Ex), wiec oboje kandydaci do siebie pasuja z podobna Geschäftsstrategie.  Confused
Odpowiedz
Okropne! I to z mojej renty!  Angry
Odpowiedz
A skoro jesteśmy już przy bankach, to czy są u nas banki w których można mieć konta w różnych walutach i nie zdzierają za to pieniędzy?
Chyba gdzieś czytałem, że tak...
Odpowiedz
No więc ja się wypisałem z tego DB, ale opłaty ciągle mi przysyłają i na konto mogę wejść. Znaczy, że trzeba do nich listownie. Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora