Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzucamy zbędne kilogramy.
Wielu z nas ma nadwage.
Nadwaga to nie tylko problem estetyczny czy finansowy, bo co rusz trzeba kupowac nowe ciuchy.
Nadwaga jest poczatkiem wielu chorob. ze o moim nadcisnieniu i cholesterolu nie wspomne.

A jednym z przyczyn naszej nadwagi jest złe odzywianie.
Czyli pytanie brzmi: co jesc aby byc sytym a nie przytyć?
A najlepiej co jeść i przy okazji schudnąć.
Jakies pomysły?
Odpowiedz
Wiem, ale nie powiem ! ps. wysoki cholesterol niekoniecznie musi miec zwiazek z nadwaga.. jesli lekarz prawde mowi, to dieta mozna zbic niby tylko 15-20%..  a ja jemu najzwyczajniej nie wierze, bo exowi sprowadzilam do normy, az musial badanie powtarzac..  Big Grin teraz cwicze na sobie.
Usmiechem do mnie mow.
Odpowiedz
...myślę, że najlepiej nie tyć...tylko utrzymywać wagę. Ja bardzo łatwo tyję. Jak tylko waga skacze do góry, przestaję jeść kolacji i wcale nie jem ciast ani żadnych słodyczy z wyjątkiem cukierków miętowych...
Odpowiedz
Z tą nadwagą, to wymysł dietetyków, żeby na bezrobotne nie poszli. Lekarze popierają, bo odchudzający się częściej chorują i więcej wizyt w gabinetach mają. Jest jedna, podstawowa, stara zasada: "Chcesz schudnąć - mniej żryj"! - Tylko po co, pomyślcie???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora