Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduszki przy kawie
Pierwszy urlop zabukowalem w Turcji, w Kemer.

Kemer jest w Antalyi, niedaleko lotniska. Niedaleko Side czy Alanyi.

Co mnie jednak sklonilo do rezygnacji byla plaza przy hotelu. Kamienie, panie kochany, kamienie....

[Obrazek: 1072566.jpeg]

Poza tym cala plaza byla w takiej zatoce, od konca do konca zastawionej lezakami. Lezaki staly do samej wody. Wykorzystany byl kazdy centymetr tej plazy a my.... nie lubimy tloku. I kamienistych plaz na ktorej nie mozna nawet postawic babki.
Dlatego storno i nowa rezerwacja na Krecie.
Na Krecie juz raz bylismy i bylo fajnie. Mielismy wynajety samochod i zwiedzilismy cala wyspe. Udalo nam sie tez znalezc piekne plaze z piaskiem.
Zabukowalismy w Vantaris Garden, w Georgioupolis. Hotel jak hotel, bywaja lepsza. Ponoc ma dobre jedzenie.
Ale plaza wyglada zachecajaco:

[Obrazek: 63610007.jpg]

Mam nadzieje, ze plaza bedzie taka jak na zdjeciu.

Milego wtorku
Odpowiedz
Co myślicie  o  tych zapowiedziach przymusowej  szczypawicy?  Mnie się słabo robi na samą myśl.

Mam zamiar wymeldować się stąd  i wyprowadzić do Pl. ale czy tam będzie lepiej ...  Wątpię.

O wyjeździe na urlop nawet nie mam  co marzyć .  Jestem podłamana tymi perspektywami.  Dodgy
Odpowiedz
Ja myślę, że jak zapowiedzieli tak tez zrobią. Praktycznie oprócz Afd nie ma w Bundestagu nikogo, kto mogłby zatrzymac to szalenstwo.

Nie wiem jak będziemy sie bronić...?
Wyprowadzka do Polski nie dla każdego moze byc rozwiązaniem. No bo co z pracą?

Nie załamuj sie Flo, bo to najgorsze co może byc w tej sytuacji!
Jak to mowią: w zdrowym ciele zdrowy duch.
Ale odwrotnie jest dokładnie tak samo. Jak człowiek psychicznie słaby, to i choróbska się go imają.

Impfpflicht, to jeszcze nie Impfzwang.
Zobaczymy co ci bandyci zechcą z nami zrobic... Huh
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora