Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduszki przy kawie
Miecznik - jak tvn jest tubą antyrządową to ja jestem księdzem  , w Polsce  NIE  MA  opozycji , wszyscy grają do jednej bramki , łącznie z Konfederacja, no może tylko jeden Braun  , ale  jego ostatnie kandydowanie  jest wg. mnie wieloznaczne. Jak tego nie wiesz , mając tyle lat ile masz , to  wszystko co napiszesz   jest dla mnie niewiarygodne.

Wyciągasz jakieś życiorysy  , żeby zdyskredytować cudze poglądy ?  

Nie namawiam cię do niczego , o żadnej" strefie 44 " nic nie wiem , wrzuciłam przykłady poglądów  na  temat firm farmaceutycznych , podobne prezentuje d. Hubert Czerniak , dr Martynowska i inni lekarze polscy, o pseudopandemii od początku mówią też niemieccy lekarze, pisała o tym  też  Bella.  Nie chce mi się już  nawet dyskutować z tobą , sorry , pisz sobie dalej sam  i  szczep się też ale nie pisz tu , że  to co sobie wstrzykujesz jest szczepionką , bo nie jest. Przeczytaj co pisze twój guru - firma  Pizer o własnym produkcie  i kotach , które zdychały  po nim .
Odpowiedz
Droga Flo, jeśli ktoś coś wrzuca do przeczytania, to z reguły zaczynam od sprawdzenie kto to pisał. Co to za człowiek. Wtedy lepiej rozumiem jego wypowiedź.  Ja nie wyciągam życiorysów. Na stronie na którą się powołałaś, jest zakładka na górze pod tytułem: "O Autorze".  Otworzyłem i zacytowałem to co autor sam o sobie napisał.

To co o sobie napisał bardzo pasuje do pierwszego zdania artykułu: "Eksperymentalne zastrzyki wprowadzane przez firmy Moderna i Pfizer nie są w niczym podobne do tradycyjnych szczepionek. Te zaawansowane platformy mRNA są systemem operacyjnym” zaprojektowanym do programowania ludzi i przekształcania ich komórek w skuteczne systemy dostarczania leków. ". Po tym przedstawieniu się i pierwszym zdaniu łatwiej było mi czytać ciąg dalszy.

Flo, ja nie twierdzę, że on nie ma racji. Mnie jego rozważania śmieszą, ale oczywiście ja mogę racji nie mieć.
O doktorze Hubercie Czerniaku chyba już każdy w Polsce słyszał. To on porównał szczepienia do ludobójstwa i komór gazowych.
Pozostawię Huberta Czerniaka bez komentarza, bo każdy może go postrzegać jak chce. On ma swoich zwolenników, swój sklep internetowy i swoich pacjentów. To jego biznes. My jesteśmy dorośli i robimy to co uważamy za słuszne. Nasze zdrowie, nasz problem.  Smile

WiN znany był już niechlubnie sprzed II Wojny Światowej. Konfederacja WiN to skrajna prawica, narodowcy i przeciwnicy UE. Mnie nie jest z nimi po drodze. Wink
Odpowiedz
Dzwonilem dzisiaj do lekarza z zapytaniem o ten test.
Pani powiedziala, ze wlasnie dostali (trwalo 2 dni) i jest negatywny. W sumie wszystko trwalo 4 dni. W wtorek zadzwonilem, w srode lekarz wzial mi wymaz a w piatek przyszedl wynik.
Troche to dlugo jak na moje oko. Gdybym byl zarazony to zdazylbym zarazic 100 osob. Albo i wiecej.
A moj urlop dobiegl konca i od poniedzialku znow do tyrki. jak mawiaja starzy Slazacy.
Dzisiaj poza tym zmienilem opony na letnie. Wymiana poszla bez problemu jednak teraz bola mnie wszystkie kosci.
Pomalu za stary sie robie na te prace...

Milego wieczoru
Odpowiedz
Fredziu, jeśli test wyszedł negatywny, to może za płytko wsadzili patyczek? Może powinni jeszcze raz z drugiej strony? Wink Big Grin

No tak, to trochę głupie z tymi testami i długim oczekiwaniem. Ale to pierwsza pandemia i takie gafy robią, miejmy nadzieję, że przy drugiej pandemii będzie lepiej i z każdą nową będą bardziej doświadczeni.

Przykro mi, że idziesz do "tyrki", ale ile to jeszcze Ci zostało? Półtora roku...? Przelatasz, i będziesz jeszcze kiedyś tęsknił, wylegując się bez końca na leżaczku w ogródku! Smile
Odpowiedz
Dzisiaj odwożę Agafię na szczepienie (i przywożę - mam nadzieję!). Jestem już ubrany i z tej okazji dostałem rano śniadanie. Smile
U nas piękny, słoneczny dzień, ma być 16°C.
Ostatnio nie pozwalałem Agafii wychodzić z domu, żeby jakieś katarzysko się nie przyplątało, albo inny kaszelek, ale dzisiaj to już z pewnością popędzi w zagonki ogródka. Smile
Niech sobie lata. Do 1 maja mamy szlaban na gości, to ogródek jedyna przyjemność poza domem.
Odpowiedz
Wróciliśmy cali i zdrowi.
Przy ścieżce prowadzącej do naszego domku, wyrośli kolorowe bratki. No sami popatrzcie:

[Obrazek: 40944501ke.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Pokaż profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie wątki Opcje moderatora Opcje administratora